شرایط خرید حضوری

 

 

به درخواست مکرر مشتریان گرامی مبنی بر امکان خرید حضوری در دفتر شرکت و امکان مشاهده اندازه و کیفیت ساعتها از نزدیک بر آن شدیم تا روزهایی در هفته از ساعت 14 تا 16 پذیرای شما همراهان عزیز با تعیین وقت قبلی باشیم فقط خواهشمندیم به شرایط و قوانینی که برای خرید حضوری قرار داده شده تا بتوانیم خدمات بهتری را به همه ارائه کنیم توجه فرمایید.

شرایط خرید حضوری

hozori

♦ مشتریان گرامی ساعت مچی بنیار حتما مدلها را بر روی سایت بررسی کنند و به یک تصمیم نهایی برای خرید برسند و سفارش خود را  روی سایت ثبت کنند وسبد خرید خود را کامل کنند ودر روشهای ارسال (شماره 3 در عکس پایین) "خرید حضوری" را انتخاب کنند و در"یادداشتها و درخواست های خاص" در فاکتور (شماره 7 در عکس پایین) روز مدنظر خود را با تاریخ دقیق و ساعت آن  (دربازه 14 تا 16) یادداشت کنند.

kharid hozori

  امکان خرید حضوری در جمعه نیست

  پنجشنبه ها 10:30 تا 12

  همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رزرو نشده بودن آن زمان توسط مشتری دیگر با آن موافقت و یا نزدیکترین زمان ممکن را با هماهنگی با شما برای حضور شما در شرکت ثبت خواهند کرد.

  ♦ زمان در نظر گرفته شده برای خرید هر فرد 20 دقیقه خواهد بود و این تقاضا را داریم که با رعایت زمان بندی و حضور به موقع و سر وقت ما را در ارایه خدمات بهتر یاری کنید.

  ♦شرکت اسکمی برای حمایت از محیط زیست فاکتور کاغذی را حذف کرده و در زمان خرید فاکتور پرینتی ارایه نخواهد شد و فاکتور شما در سایت و در کاربری شما موجود است.

   ♦لطفا در زمان خرید حضوری تقاضای تخفیف نفرمایید قیمتها مقطوع و طبق نظر شرکت میباشد و امکان هیچ گونه تغییری در قیمتها نیست و ملاک قیمت آنلاین روی سایت است.

    توجه :

    بدون ثبت فاکتور و هماهنگی زمان حضور از قبل , به هیچ عنوان امکان حضور در دفتر شرکت نخواهد بود.

بالا